O klubu

Wellness centra SaunaTopClub –  poskytují svým zákazníkům širokou paletu profesionálních služeb v oblasti wellness, ve kterém si Vám dovolujeme nabídnout privátní wellness zóny.
Privátní zóny nabízí skvělou příležitost pro ničím nerušenou relaxaci. V prostorné saunové kabině značky SaunaTop může pohodlně rozjímat dvě až šest osob. U finské sauny je k dispozici ochlazovací vědro pro ochlazení a útulná odpočívárna s posezením a lehátky pro maximální pohodlí.
Součástí hlavní wellness zóny je i infrasauna a privátní vířivý bazén s možností rozjímání pro dvě až pět osob. Na jednotlivých sedátkách si můžete vyzkoušet různé druhy hydromasáží a samostatně je ovládat. U privátního whirlpoolu je prostorná sprcha a příjemné posezení.
Saunu a whirlpool spolu s infrasaunou lze objednat zvlášť či dohromady jako celou privátní zónu a užívat si saunu i spa bazén zároveň. Privátní prostory sauny , infrasauny i whirlpoolu jsou kvalitně ozvučeny, občerstvení je možno kdykoli objednat vnitřní telefonní linkou.
Další wellness zóna nabízí pro naše hosty příjemnou zážitkovou koupel v nerezové Balneo terapeutické vaně s chromoterapií.
Lázeňskou koupel si lze vybrat mezi pivní nebo bylinnou. Lze kombinovat i s masážemi a peelingem.
V nabídce jsou kromě osvěžujících nápojů a piva i různé druhy bylinkových čajů a alkoholických nápojů.
Všechny služby SaunaTopclubu ve wellness privátu hotelu Mědínek a Grébovka,(kterou od podzimu pro Vás připravujeme), lze zakoupit i formou dárkových poukazů, které Vám velice rádi sestavíme na míru podle vašich přání a potřeb. Největší motivací a odměnou jsou pro nás spokojení a odpočatí zákazníci. Základ úspěchu tvoří vstřícný a usměvavý personál, důraz na čisté prostředí a odborníci z řad masérek. Všem svým zákazníkům poskytujeme služby na vysoké úrovni, s důrazem na neustále vzdělávaný personál a příjemné relaxační prostředí.
Wellness pobyty v našich zařízeních je doslova stvořené pro tolik potřebný odpočinek, užijte si relaxaci v Saunatopclubu. Rozjímejte v privátním whirlpoolu, privátní sauně a infrasauně dopřejte si pivní nebo bylinnou koupel a nechte se rozmazlovat pod rukama profesionálních masérů.